Kaáli Nagy Géza professzor, a Kaáli Intézet alapítója, egykori ügyvezető igazgatója a hatvanas években, fiatalemberként ment el Amerikába, ott évtizedeken át nőgyógyászként dolgozott, majd amerikai tevékenysége mellett 1992-ben Budapesten létrehozta az asszisztált reprodukcióval foglalkozó, a nevét viselő intézetet. Harminc év alatt több, mint 30.000 gyermek fogant, az úgynevezett lombikmódszerrel. A sikeres intézetet aztán nemrégiben államosították, és érdekes módon azóta sokkal kevesebb gyerek születik. A Klubdélelőtt 2024. május 11-i adásában Kun Zsuzsa vendége Dr. Kaáli Nagy Géza volt.

Minden jog fenntartva. Kaáli Autó-motor MúzeumAll rights reserved. Kaáli Auto-motor MuseumAlle Rechte vorbehalten. Kaáli Auto-motor Museum